GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 7652318
nr 765 2318
Vaser
1 par, sekelskifte 1900, höjd: 28
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 juni 2012
kl 19:24:14
200 kr